firma1Firma NOWOCHEM powstała w 2012r, jest producentem chemii gospodarczej, profesjonalnej i przemysłowej.

W ramach potrzeb naszych klientów stworzyliśmy w oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży chemicznej, gamę produktów czyszczących IML Professional do codziennego stosowania. Naszym celem jest wytwarzania środków czystości oraz profesjonalnych preparatów przemysłowych, które całkowicie gwarantują wymagania naszych klientów i jednocześnie spełniają rygorystyczne wymogi ochrony zdrowia i środowiska. W procesie tworzenia nowych preparatów staramy się zawsze wykorzystywać uwagi, doświadczenia  naszych klientów tak aby finalny produkt zaspokajał Ich potrzeby. Jesteśmy otwarci na opinie i sugestie, które pomogą nam jeszcze lepiej dopasować asortyment produkcji do wysokich potrzeb naszych klientów

W indywidualnych przypadkach zawsze służymy pomocą i doborem preparatu w oparciu o Państwa indywidualne potrzeby, ponieważ produkujemy chemię również na indywidualne zamówienie.

Nasza firma realizuje również usługi w zakresie czyszczenia i renowacji powierzchni ścian i elewacji.

W oparciu o własne preparaty czyszczące wykonujemy specjalistyczne usługi czyszczenia i renowacji powierzchni elewacji budynków i obiektów zabytkowych. Nasze prace odnawiają i przywracają pierwotny stan ścian wykonanych z cegły, klinkiery , kamienia naturalnego jak np. piaskowiec oraz tynku strukturalnego. Dopracowana technologia czyszczenie hydrodynamicznego z zastosowaniem dobranego preparatu czyszczącego znacząco zmniejsza koszt odnowienia elewacji budynków, w szczególności wykonanych z tynku strukturalnego, co wyklucza duże nakłady finansowe na wymianę bądź odmalowanie zanieczyszczonej powierzchni.

Zawsze przed realizacją konkretnego zlecenia staramy się wykonać wizję lokalną połączoną z bezpłatną prezentacją naszych możliwości.

PRODUKTY
 
USŁUGI
 
INFORMACJE
 
NASZE BIURO
NOWOCHEM Sp.J.
ul. Wojska Polskiego 65
85-825 Bydgoszcz
Tel. +48 52 374 88 10
E-mail: biuro@nowochem.pl